Oferta treningowa

Jedną z moich wartości jest indywidualne podejście do każdego podopiecznego czy też grupy. Jeśli nie widzisz tutaj treningu dla siebie (lub jeszcze nie wiesz, że właśnie on będzie najlepszy), to nic straconego! Wystarczy rozmowa i konsultacja, żebyśmy wspólnie znaleźli najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Trening wzmacniający kręgosłup:

Brak ruchu doprowadza do sztywności w stawach. Nauczenie się obsługi swojego ciała od stóp do głów jest kluczowe, jeśli chcemy zwiększyć swoją wydajność w pracy, a także w życiu codziennym. Odpowiednio dobrany trening wzmacnia i rozciąga poszczególne mięśnie, co może doprowadzić do zmniejszenia kłopotliwych dolegliwości. Im więcej siedzenia w aucie, czy też przy biurku — tym więcej potrzebujemy się ruszać w prawidłowy dla naszego ciała sposób.

Trening dla seniorów

Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno. Często można się spotkać z opinią, że w podeszłym wieku ćwiczenia są niepotrzebne. To nieprawda. Jest dokładnie na odwrót. Przez brak odpowiedniego ruchu zmniejsza się masa kości, elastyczność i siła mięśni, więzadeł, ścięgien. Zwiększa się ryzyko złamań, upadków, obniżenia ogólnej sprawności, co może doprowadzić nawet do braku samodzielności. Regularny trening umożliwia obniżenie ciśnienia i spadek ryzyka zachorowania na udar mózgu. Warto zadbać o siebie także, jeśli chcemy czerpać większą radość z życia i zabaw z wnukami.

Trening po porodzie:

Ciąża to największe wyzwanie w życiu kobiety. W trakcie ciąży znacząco zmienia się postawa. Inaczej wygląda ustawienie nóg, miednicy, tułowia, obręczy barkowej i głowy co wymaga indywidualnego treningu korygującego całą posturę po porodzie. Tym bardziej że po urodzeniu dziecka pojawia się większe zmęczenie, obciążenie na stres i przeciążenia związane z pielęgnacją dziecka. Odpowiedni dobór ćwiczeń i stylu żywienia jest kluczem do sukcesu w odzyskaniu swojej sylwetki, wzmacniając przy tym swoje zdrowie i sprawność, co może zabezpieczyć dodatkowo, przed co raz częściej pojawiającym się nietrzymaniem moczu.

Trening wspierający rozbudowę masy mięśniowej:

Jeśli czujesz, że jesteś zbyt szczupły/szczupła i chcesz się sobie (lub komuś innemu) bardziej podobać, zwiększając przy tym swoją pewność siebie, to chętnie Ci w tym pomogę. Kluczem do rozwoju mięśni jest odpowiedni trening, styl życia i nawyki żywieniowe. Dzisiejsze czasy są plagą zbyt niskiego poziomu masy mięśniowej, a przez to łatwiej nabiera się zbędnych kilogramów.

Trening wspierający odchudzanie:

Źle się czujesz, patrząc na swoje ciało w lustrze? Marzysz o ponownym wejściu do swoich ulubionych ubrań? Wstydzisz się rozebrać na plaży? Jestem tu żeby Ci pomóc. Mówiąc w dużym skrócie, żeby schudnąć, trzeba zwiększyć ilość ruchu w naszym życiu codziennym. Odpowiednio dobrany trening jest rozwiązaniem, które mocno wspomaga i przyspiesza ten proces. Przy właściwym stylu żywienia i życia, lepsza sylwetka jest kwestią czasu.

Trening domowy:

Całymi dniami pracujesz? Masz małe dziecko i nie możesz wyjść na siłownię? Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie, którym jest trening w warunkach domowych. Wystarczy kawałek podłogi i mogę przyjechać do Ciebie, żeby pomóc Ci w rozwoju swojej figury. Używając wyłącznie własnego ciężaru ciała, można wzmocnić swoją sylwetkę w zależności od Twojego celu.

Zajęcia grupowe:

W siłowni partnerskiej iFitt prowadzę zajęcia grupowe, które opieram na kompleksowym treningu stawów i zwiększaniu sprawności. Najczęściej możesz spotkać mnie na zajęciach ,,Zdrowe plecy".

Treningi dla grup:

Prowadzisz zespół piłkarski, siatkarski, narciarski, a może nawet pingpongowy? Czujesz, że Twoja drużyna mogłaby wejść na nowy poziom z odpowiednim treningiem siłowym lub sprawnościowym? Przygotuję dla nich dedykowane ćwiczenia i wspólnie możemy wygrać jeszcze więcej.

Trening atletyczny

Trening dla zawodników i sportowców, mający na celu zwiększyć osiągi przed zawodami lub między zawodami.

Trening wzmacniający w trakcie lub po kontuzji

Trening dla osób, które uległy kontuzji. Odbywa się na podstawie zaleceń wydanych przez fizjoterapeutę lub lekarza.

606 728 127

info@athletichealth-trenerpersonalny.pl

Lokalizacja treningów: Siłownia iFitt – Andrychów, ul. Krakowska 50 lub możliwy trening w warunkach domowych.
Patryk Stypuła Athletic Health – trener osobisty Andrychów, trener personalny Andrychów, trener osobisty Wadowice, trener personalny Wadowice, trener osobisty Kęty, trener personalny Kęty,
odchudzanie, dieta, ćwiczenia personalne

Scroll to Top