Trening domowy

Jeśli lepiej czujesz się w zaciszu domowym lub masz swoją siłownię i nie chcesz korzystać z innych sprzętów – nie ma problemu. Wszelkie treningi personalne mogą być przeprowadzane u Ciebie w domu, po wcześniejszym uzgodnieniu warunków oraz częstotliwości i ankiecie przy pierwszej konsultacji.

Niezależnie czy chcesz schudnąć, czy budować masę mięśniową, dobierzemy odpowiedni trening i wspólnie wypracujemy efekty. Możesz również trenować samodzielnie dzięki moim treningom online i planom treningowym.

Jak wygląda współpraca?

ROZMOWA

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoich potrzebach, sprawdzę jak wygląda stan Twojego organizmu oraz porozmawiamy o czekających Cię wyzwaniach.

PLAN DZIAŁANIA

Wspólnie ustalamy plan działania. Jako mój podopieczny masz 100% wsparcia, ale również wymagam zaangażowania. Jeśli zamierzasz chodzić w kratkę lub nie stosować zaleceń, zwolnij miejsce dla innych chętnych.

WSPÓŁPRACA

Będziemy współpracować dopóki nie osiągniesz swoich celów lub uznasz, że nie potrzebujesz mojej pomocy. Plan treningowy i działania jest ciągle rozwijany w zależności od Twoich postępów.

606 728 127

info@athletichealth-trenerpersonalny.pl

Lokalizacja treningów: Siłownia iFitt – Andrychów, ul. Krakowska 50 lub możliwy trening w warunkach domowych.
Patryk Stypuła Athletic Health – trener osobisty Andrychów, trener personalny Andrychów, trener osobisty Wadowice, trener personalny Wadowice, trener osobisty Kęty, trener personalny Kęty,
odchudzanie, dieta, ćwiczenia personalne

Scroll to Top