Opinie i referencje

Moją pracę najlepiej oddają opinie zadowolonych podopiecznych. Zobacz, co mówią o treningach ze mną i dołącz do skutecznych ćwiczących.

Do Patryka trafiłam dzięki moim przyjaciółkom. Miałam kilka obaw odnośnie do tego, czy będę w stanie pogodzić systematyczny trening z nieregularnym trybem życia, pracy i miałam wątpliwości odnośnie kosztów treningów, czy nie będą to pieniądze wydane w „błoto”. Po pierwszej bardzo profesjonalnej konsultacji i próbnym treningu zdecydowałam się zainwestować w siebie i spróbować. Moim celem było ulepszenie techniki wykonywania ćwiczeń oraz wyrobienie poprawnych nawyków i wprowadzenie ich w życie codzienne. Udało mi się wiele zmienić, poprawiłam jakość treningu, nauczyłam się łagodzić dolegliwości cierpnących rąk i zapobiegać im. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać z usług Patryka, bardzo mi pomógł. Dobra inwestycja 🙂
ILONA
Do Patryka trafiłam z polecenia. Początkowo obawiałam się braku motywacji, mojej złej kondycji fizycznej, oraz czy poradzę sobie z wykonywaniem ćwiczeń. Obawy zostały szybko rozwiane przez Patryka przedstawieniem planu treningowego podczas treningów, połączonego ze zdrowym odżywianiem. Moim celem był spadek wagi oraz zdrowy tryb życia. Udało się poprawić moją postawę, zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, nauczyłam się dobrze wykonywać ćwiczenia oraz zdrowo i racjonalnie jeść, to wszystko dało w rezultacie spadek wagi o 15 kg. Profesjonalne podejście do osoby, indywidualny plan treningowy + zdrowe odżywianie. Duże zaangażowanie trenera polegające na kontroli efektów także poza treningami oraz motywowanie i wspieranie do dalszej pracy. Polecam w 200% treningu u Patryka 🙂
MONIKA
Do pana Patryka trafiłem z polecenia przez mojego znajomego. Początkowo byłem zdecydowany jedynie na masaże. Pan Patryk jest osobą kompetentną, w tym co robi, wobec czego rozmowy w trakcie masażu doprowadziły do rozpoczęcia również treningów indywidualnych. Regularność masaży i treningów doprowadziła do zdecydowanej poprawy wydolności i zmniejszenia dolegliwości mięśniowo-stawowych. Współpraca z panem Patrykiem jest dla mnie cenna z powodu dużej wiedzy z zakresu anatomii, suplementacji i różnorodności ćwiczeń. Zespół tych cech zapewnia bardzo wysoki poziom zajęć. Szczególnie cenne jest dla mnie indywidualne podejście do moich problemów, tak podczas masaży, jak i treningów. Zajęcia treningowe uzupełniamy masażami i odwrotnie co moim zdaniem radykalnie potęguje efekt. Cenię również dyspozycyjność i punktualność pana Patryka.
JERZY
Trafiłam do Patryka z polecenia kolegi, który już z nim ćwiczył. Miałam wątpliwości czy znajdę czas na systematyczne chodzenie na treningi, lęk czy będę wykonywać poprawnie ćwiczenia, czy starczy mi sił, ogólnie można powiedzieć, że wstydziłam się. Patryk podszedł bardzo profesjonalnie do mojej osoby, na pierwszym spotkaniu wykonałam kilka ćwiczeń, po których stwierdził, nad czym warto pracować, zapytał co chcę osiągnąć, wzbudził we mnie zaufanie, które jest bardzo ważne. Moim celem było, aby się lepiej czuć patrząc w lustro, chciałam poprawić wydolność, miałam bardzo słabe ręce, byłam ospała, chciałam zmienić swoje życie na bardziej fit. Do tej pory zgubiłam kilkanaście centymetrów, dzięki czemu lepiej wyglądam i lepiej się czuję, mam dużo siły w rękach, poprawiła mi się koordynacja ruchowa, z którą na początku miałam duży problem, chodząc regularnie na treningi, kładę się spać zadowolona, że dbam o swojej zdrowie i ciało. Dzięki ćwiczeniom lepiej radzę sobie ze stresem. Teraz nie wyobrażam sobie zrezygnować z treningów z Patrykiem. Miałam wielu trenerów i trenerek, ale tylko on patrzy całościowo na osobę, wiem, że pod jego okiem, nie nabawię się kontuzji, co zdarzało się wcześniej. Teraz w końcu ćwiczę, a nie pajacuje. Po wielu latach dobrze trafiłam. Jedyną wadą jest dyscyplina — od razu wyczuje ściemnianie 🙂
MAGDA
Z ciekawości zapisałem się na bezpłatną konsultację do Patryka. Miałem wątpliwości czy regularne treningi są dla mnie i czy złapię bakcyla związanego ze zdrowym stylem życia. Chciałem zrzucić zbędny bagaż z brzucha i uregulować ciśnienie, żeby w przyszłości uniknąć problemów zdrowotnych. Patryk rozwiał moje wątpliwości przez regularne treningi, pokazanie, że można w prosty sposób nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych i jeść racjonalnie bez „świrowania”. Udało się osiągnąć bardzo wyraźny spadek mięśnia piwnego, widać już sześciopak, ale ten lepszy :), unormowanie ciśnienia, wzrost kondycji, siły, masy mięśniowej. Nauczyłem się być systematycznym, w tym co robię. To wszystko przez Patryka, bez którego nie osiągnąłbym tych celów i wyników ...lecimy dalej!
TOMEK
Do Patryka trafiłam, bo był moją ostatnią deską ratunku. Moje plecy były w takim stanie, że groziła mi operacja. Pomyślałam, że może właśnie ćwiczeniami z trenerem coś się uda zdziałać! Nie myliłam się! Na pierwszym spotkaniu od razu zdobył moje zaufanie i wzbudził nadzieję, że może być lepiej! Moim celem była poprawa komfortu codziennego funkcjonowania, bo ból pleców nie dawał takiej możliwości. Po 5 miesiącach pracy mogę powiedzieć, że bólu nie czuje! Przy współpracy Patryka i poleconego przez niego fizjoterapeuty żyje normalnie! Obyło się bez operacji! Patryk tak potrafi dobrać ćwiczenia i je modyfikować, żeby były odpowiednie do naszego „problemu” lub efektu, jaki chcemy osiągnąć. Okazało się, że ta ostatnia deska ratunku, powinna być pierwszą! Polecam w 200% !!!
MAGDALENA
Do Patryka trafiłem z polecenia jego znajomego.Zgłosiłem się, ponieważ źle wykonywałem ćwiczenia i powiększał się ból kręgosłupa. Po treningach dostałem rozwój ciała i likwidację bólu pleców, słabe punkty w ciele zostały wzmocnione ćwiczeniami i zmianą stylu życia. Całkowity zanik problemów z plecami, zmiana postawy ciała i wzmocnienie nieużywanych wcześniej mięśni zwiększyły jakość mojego życia codziennego.
ROBERT
Do Patryka trafiłam z polecenia znajomego z problemami żołądka, jelit, nerwów i braku pojęcia o właściwej diecie i ćwiczeniach. Udało się rozwiązać problemy z zaskakująco szybkim efektem, poprawą samopoczucia, spadkiem wagi, pojawiły się mniejsze dolegliwości brzucha i jelit, poprawiła się przemiana materii, akceptacja i zaufanie do siebie i oczywiście prowadzącego, pewność siebie w tym, kim się jest, jak wyglądam i jak się czuje. Moim celem było poznanie nowego stylu życia, który pomoże mi osiągnąć dobry stan zdrowia, lepszą sylwetkę, by nauczyć się jak zdrowo dbać o siebie wewnętrznie i zewnętrznie. Poznać zasoby, o których ludzie nie mają pojęcia, ładując w swój żołądek wszystko, co wydaje im się, że jest do zjedzenia. Gorąco polecam!
MAŁGORZATA
Do Patryka trafiłem przez Facebooka. Bałem się liniowej diety, jedzenia o konkretnych godzinach. Patryk rozwiał moje wątpliwości odpowiednim podejściem do mnie. Obowiązkowym zestawem badań i ankietą zostałem kupiony przez niego. Przy samych badaniach w laboratorium patrzyli na mnie jak na kosmitę, po co mnie to :). Celem było zrzucenie kg i wskazanie co jest źle w moim odżywianiu. Źle się czułem z samym sobą. Udało się zrzucić 12 kg. Ciuchy, jakie teraz nosze to XL a wcześniej było XXL. Nie podjadam (nie zawsze), wystarczają mi 3 konkretne posiłki na cały dzień. Czasem wpadnie, jakiś deserek do kawy, plus ograniczyłem słodkie, za którym przepadam.
GRZEGORZ
Kontakt do Patryka dostałem od kolegi, który był bardzo zadowolony z konsultacji i porad. Miałem wątpliwości odnośnie wielkości pracy, jaką trzeba włożyć, żeby mieć odczuwalne efekty. Do końca przekonało mnie indywidualne podejście, z badaniami laboratoryjnymi i ankietą obejmującą stan obecny, jak i również cele.Ogólnie moim celem była zmiana sylwetki poprzez zrzucenie kilku kilogramów, poprawa samopoczucia oraz zdobycie nowych i zdrowych nawyków żywieniowych. Mam aktywny tryb życia, jednak był ciągły bałagan w diecie.Wszystkie cele udało się osiągnąć: sylwetka sie zmieniła, udało się uporządkować żywienie. Fajnym bonusem była odczuwalna zmiana nastroju oraz przyrost energii.
FILIP
Trafiłem do Patryka przez rekomendację siłowni, w której prowadzi treningi od znajomego, zobaczyłem zajęcia z rolowania i zaciekawiony chciałem sprawdzić, z czym to się je. Następnie zapytałem, czy prowadzi treningi personalne, odpowiedział że tak 🙂 Zanim zaczęliśmy, miałem wątpliwości po kilku nieudanych przygodach z trenerami i zmarnowanymi pieniędzmi, że znowu czeka mnie to samo, natomiast Patryk rozwiał je poprzez natychmiastowe określenie moich słabych punktów. Pierwsze treningi idealnie w nie trafiły i zauważyłem ciągły postęp. Moim celem było zwiększenie sprawności i siły, poprawienie wyglądu. Na ten moment osiągnęliśmy lepszą sylwetkę poprzez poprawę błędów w posturze (garbienie się, nieaktywny pośladek), aktywację wcześniej niepracujących mięśni i duży progres siłowy w porównaniu z wszelkimi próbami treningów własnych i z innymi trenerami. Patryk to człowiek z olbrzymią pasją i wiedzą, podchodzący do każdego podopiecznego indywidualnie i już na pierwszym treningu wyczuwający co u danej osoby jest nie tak. Zamiast dać mi rozpiskę kopiuj-wklej, z każdym kolejnym treningiem poznawał moje wady postawy i braki i sukcesywnie nad nimi pracowaliśmy. Serdecznie polecam współpracę z nim, mega indywidualne podejście do podopiecznych wyróżnia go w zalewie modnych dziś dietetyków i trenerów personalnych.
PRZEMEK

606 728 127

info@athletichealth-trenerpersonalny.pl

Lokalizacja treningów: Siłownia iFitt – Andrychów, ul. Krakowska 50 lub możliwy trening w warunkach domowych.
Patryk Stypuła Athletic Health – trener osobisty Andrychów, trener personalny Andrychów, trener osobisty Wadowice, trener personalny Wadowice, trener osobisty Kęty, trener personalny Kęty,
odchudzanie, dieta, ćwiczenia personalne

Scroll to Top