Trening dla seniorów

Jeśli ktoś mówi, że w podeszłym wieku nie należy ćwiczyć, to przestań go słuchać dla swojego dobra. Trening dla seniorów wymaga co prawda innego podejścia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wzmacniać swoje ciało i utrzymywać organizm w pełnej sprawności.

Regularny trening pozwala nie tylko dłużej cieszyć się zdrowiem, ale również wpływa na umysł. Dzięki temu jest mniejsze ryzyko powstawania chorób takich jak Alzheimer czy demencja starcza.

Wspólnie przygotujemy taki trening, który nie obciąży zbytnio Twojego organizmu, a jednocześnie będzie stale go wzmacniać, dzięki czemu poczujesz się młodziej i zyskasz więcej energii.

Jak wygląda współpraca?

ROZMOWA

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoich potrzebach, sprawdzę jak wygląda stan Twojego organizmu oraz porozmawiamy o czekających Cię wyzwaniach.

PLAN DZIAŁANIA

Wspólnie ustalamy plan działania. Jako mój podopieczny masz 100% wsparcia, ale również wymagam zaangażowania. Jeśli zamierzasz chodzić w kratkę lub nie stosować zaleceń, zwolnij miejsce dla innych chętnych.

WSPÓŁPRACA

Będziemy współpracować dopóki nie osiągniesz swoich celów lub uznasz, że nie potrzebujesz mojej pomocy. Plan treningowy i działania jest ciągle rozwijany w zależności od Twoich postępów.

606 728 127

info@athletichealth-trenerpersonalny.pl

Lokalizacja treningów: Siłownia iFitt – Andrychów, ul. Krakowska 50 lub możliwy trening w warunkach domowych.
Patryk Stypuła Athletic Health – trener osobisty Andrychów, trener personalny Andrychów, trener osobisty Wadowice, trener personalny Wadowice, trener osobisty Kęty, trener personalny Kęty,
odchudzanie, dieta, ćwiczenia personalne

Scroll to Top