Trening wspierający odchudzanie

Trening wspierający odchudzanie ma za zadanie nie tylko zwiększyć wydatek kaloryczny, a co za tym idzie utratę masy, ale utrzymać siłę organizmu oraz sprawność. Stąd treningi, które prowadzę nie są ,,typowymi” cardio – nie uświadczysz u mnie np. godziny na bieżni bez celu.

Zamiast tego popracujemy nad intensywnością oraz wprowadzimy takie ćwiczenia interwałowe, które będą stale wysilać Twój organizm do wydatków energetycznych, a jednocześnie zachować siłę i sprawność. 

Jak wygląda współpraca?

ROZMOWA

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoich potrzebach, sprawdzę jak wygląda stan Twojego organizmu oraz porozmawiamy o czekających Cię wyzwaniach.

PLAN DZIAŁANIA

Wspólnie ustalamy plan działania. Jako mój podopieczny masz 100% wsparcia, ale również wymagam zaangażowania. Jeśli zamierzasz chodzić w kratkę lub nie stosować zaleceń, zwolnij miejsce dla innych chętnych.

WSPÓŁPRACA

Będziemy współpracować dopóki nie osiągniesz swoich celów lub uznasz, że nie potrzebujesz mojej pomocy. Plan treningowy i działania jest ciągle rozwijany w zależności od Twoich postępów.

606 728 127

info@athletichealth-trenerpersonalny.pl

Lokalizacja treningów: Siłownia iFitt – Andrychów, ul. Krakowska 50 lub możliwy trening w warunkach domowych.
Patryk Stypuła Athletic Health – trener osobisty Andrychów, trener personalny Andrychów, trener osobisty Wadowice, trener personalny Wadowice, trener osobisty Kęty, trener personalny Kęty,
odchudzanie, dieta, ćwiczenia personalne

Scroll to Top