Nasze pierwsze autorskie szkolenie – trening i dietoterapia osób przewlekle chorych

24 lutego odbyło się szkolenie, które prowadziłem wraz z Arkadiuszem Decem – Trening i dietoterapia osób przewlekle chorych.

Intensywne 8 godzin ciągłego przekazywania naszej wiedzy. Szkolenie podzieliliśmy na dwie części, pierwszą prowadziłem ja i dotyczyła ona zagadnień treningowych związanych z dzisiejszymi problemami sylwetkowymi

trening i dietoterapia osób przewlekle chorych

Najczęściej spotykane są problemy związane z wadami postawy, wszechobecną słabością i brakiem czucia swojego ciała podczas wysiłku. Omówiliśmy temat oddechu, głównych wzorców ruchu takich, jak przysiad czy pompka i wiele innych aspektów. Praca nad garbieniem się i osłabionym korpusem była po części nadrzędnym elementem, który powinien być wdrażany wszędzie. Nie zabrakło także ćwiczeń stopy, która jest naszą podporą i ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie ciała.

autorskie szkolenie

Druga część była wykładem Arkadiusza na temat żywienia głównie w problemach z tarczycą, ale nie tylko. Pokazywał wiele elementów, na które nie do końca zwraca się uwagę, a są istotne. Przede wszystkim elementy pracy z głową, są równie ważne jak odpowiedni system żywienia.

autorskie szkolenie
szkolenie
trening i dietoterapia osób przewlekle chorych

Za niedługo prawdopodobnie kolejna edycja, wszystkie osoby zainteresowane powyższymi tematami zapraszamy do kontaktu.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy e-book ,,Jak zbudować swój cel”:

Scroll to Top